کوش آداسی ویژه ۱۱ خرداد

نوع تور گردشگری
نوع غذا باهزینه شخص
مدت سفر 7 روزه
وسیله نقلیه هواپیما
تاریخ سفر 01.06.2018
ایمیل ما info@elahesafar.net
تعداد 30

تور کوش آداسی 

( ۷ روزه ) 

 

خدمات تور کوش آداسی :

بلیط رفت و برگشت با هواپیمای قشم ایر ، اقامت در هتل به مدت ۶ شب و ۷ روز ، تور لیدر فارسی زبان ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، یک گشت شهری در کوش آداسی 

محاسبه اتاق ۴ نفره و کودک دوم با کانتر مربوطه چک میشود.

 

توضیحات:

نرخ کودک زیر ۲ سال ۲۰۰.۰۰۰ تومان ، کنترل اعتبار گذرنامه و ممنوعیت خروج از کشور به عهده ثبت نام کننده میباشد . ارائه پاسپورت به هنگام ثبت نام الزامی است در غیر این صورت شرکت  الهه سفر نسبت به بیمه مسئولیتی نخواهد داشت.نرخ ارز به صورت روزانه محاسبه میشود.

 

دانلود کامل پکیج

 

۶ شب کوش آداسی 

کوش آداسی که به معنای جزیره ی پرنده است، در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین ترکیه و در نوار ساحلی منطقه‌ی اژه واقع شده‌ است و بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۸ میلادی، ۵۸٬۶۵۰ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۰۹ میلادی ۶۲٬۶۳۷ نفر جمعیت دارد.این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه‌جزیره‌ی دیلک همسایه‌ است، در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر مریم آنا (خانه حضرت مریم)، میلت، دیدیم، پاموکاله ، مارماریس و بدروم قرار دارد. بندر کوش آداسی به علت نزدیکی به جزیره‌ی یونانی «ساموس» برای گردشگرانی که به ترکیه سفر می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. از بندر کوش آداسی، در ماه‌های بهار و تابستان، سفر‌های منظم با قایق های  موتوری به جزیره‌ی یونانی ساموس برگزار می شود. بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه است.