تور کوالالامپور + سنگاپور ۸ روزه

نوع تور گردشگری
نوع غذا باهزینه شخص
مدت سفر 8 روزه
وسیله نقلیه هواپیما
تاریخ سفر 03.05.2018
ایمیل ما info@elahesafar.net
تعداد 30

تور کوالالامپور + سنگاپور

( ۸ روزه )

 

خدمات تور کوالالامپور + سنگاپور:
بلیط رفت و برگشت ، ویزا ، اقامت در هتل همراه با صبحانه ، گشت شهری با ناهار در کوالا و بدون ناهار در سنگاپور ، ترانسفر فرودگاهی ، سیم کارت به ازای هر اتاق 

 

مدارک مورد نیاز :
اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار 
مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام کننده میباشد و آژانس مربوطه هیچگونه مسئولیتی در قبال ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار گذر نامه مسافر نخواهد داشت.

 

توضیحات:
قیمت ها به ریال میباشد. 
پرواز و هتل به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشد.
پرداخت ۵۰%” کل هزینه تور در زمان رزرواسیون ضروری میباشد.
نرخ کودک زیر ۲ سال ۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد.

 

دانلود کامل پکیج

۴ شب کوالالامپور : 

شهر توریستی کوالالامپور پایتخت کشور مالزی، در ایالت سلانگور  در امتداد ساحل غربی شبه جزیره مالزی واقع شده است. کوالالامپور در دامنه های کوهستانی قرار دارد و اطراف آن را به جز قسمت شرقی کوه  فراگرفته است به همین علت به کوالالامپور و مناطق مجاور آن کلانگ به معنی دره می گویند. از طرفی به دلیل اسقرار این شهر در محل تلاقی رودخانه های کلانگ و گمباک به آن شهر گل آلود نیز می گویند. کوالالامپور با جمعیتی بیش از ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بزرگترین شهر مالزی  به حساب می آید.

 

 

۳ شب سنگاپور : 

سنگاپور یک بهشت استوایی مدرن است. باغ‌ها و جنگل‌های شهر آنقدر زیادند که به سنگاپور لقب شهری درون باغ داده‌اند. دیدنی‌های سنگاپور طبیعت‌دوست‌ها را به وجد می‌آورد: جنگل‌های انبوه بارانی با حیوانات دوست‌داشتنی در کنار مزرعه‌های کارت پستالی پر از موز و پاپایا. می‌توانید در شهر بمانید و از معروف‌ترین دیدنی‌های سنگاپور مثل باغ‌های گیاه‌شناسی و باغ‌های عظیم کنار خلیج لذت ببرید یا با قایق به جزیره‌های شگفت‌آور اطراف سفر کنید. از سرسبزی‌ها که بگذریم، برج‌های لوکس و معماری معاصر جسورانه جاذبه‌های سنگاپور هستند.