تور اتریش فرانسه

نوع تور گردشگری
نوع غذا باهزینه شخص
مدت سفر 8 روزه
وسیله نقلیه هواپیما
تاریخ سفر 21.05.2018
ایمیل ما info@elahesafar.net
تعداد 30

تور اتریش فرانسه

( ۸ روزه )

 

خدمات تور اتریش  فرانسه  :

ویزا ، گشت شهری ، لیدر فارسی زبان ، بیمه مسافرتی ، هتل ۴* با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی 

** به مبالغ فوق مبلغ پرواز پس از اخذ ویزا اضافه خواهد شد. 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن :

(اصل و ترجمه مدارک به زبان آلمانی) ، سند مالکیت ملک ، گواهی اشتغال به کار ، پرینت ۶ ماهه حساب بانکی ، تمکن مالی حساب ، اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار ، ۲ قطعه عکس رنگی پشت زمینه سفید ۵/۴ * ۳/۵ طبق الگو ، شناسنامه آدرس و تلفن دقیق منزل . محل کار مسافر ، ضمانتنامه بانکی ( ضمانت نامه بانکی مبلغ ۶۰ میلیون تومان برای هر نفر و افراد سینگل ۹۰ میلیون تومان میباشد).

پرداخت ۵۰% مبلغ فوق هنگام ثبت نام الزامی است.

 

توضیحات :

۱- در صورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری ، دفتر الهه سفر قرن هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نخواهد داشت.
۲- مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر یا آژانس همکار بوده و دفتر الهه سفر قرن مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت .

۳- cheek in ساعت ۱۴:۰۰ cheek out  ساعت ۱۲:۰۰ ظهر میباشد.
۴- نرخ نخفیف دار اطفال بالای ۲ سال با تخت سوم فقط همراه والدین در یک اتاق میباشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عینا نرخ بزرگسال پس از کسر مابه تفاوت بلیط اخذ خواهد شد.

 

 

دانلود کامل پکیج

۴ شب وین

وین  پایتخت کشور اتریش از شهر های مهم قاره اروپا محسوب میشود. وین یکی از پایتخت های مهم در قاره ی سبز اروپا محسوب میشود به دلیل جاذبه های متنوع تاریخی فرهنگی و طبیعی خود به یکی از مقاصد گردشگری اروپا تبدیل شده است پیدا کردن دیدنی های تاریخی وین کار سختی نیست وین موزه های بسیار زیادی هم دارد موزه های تاریخی در رینگ اشتراسه از زیباترین موزه های اروپا و حتی جهان است

اطلاعات بیشتر در مورد شهر وین کلیک کنید.

 

۳ شب پاریس

پاریس پایتخت فرانسه است که در شمال این کشور قرار دارد و رود سن از میانه آن می‌گذرد.این شهر با جمعیتی بالغ بر ۱۲ ملیون نفر یکی از پرجمعیت‌ترین کلانشهرها اروپا است.با قدمتی به درازای دو هزاره، پاریس پایتخت پاریس امروزه به یکی از مراکز بازرگانی و فرهنگی دنیا تبدیل شده است مقر بسیاری از سازمان‌های جهانی مانند یونسکو  در این شهر است و شرکت‌های بزرگ بازرگانی در این شهر نمایندگی‌ دارند.

اطلاعات بیشتر در مورد شهر پاریس کلیک کنید.