یوروما2

 

مراکز خرید رم

رم یکی از زیباترین شهرهای تاریخی دنیا و پایتخت کشور ایتالیا است. علاوه بر این رم بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر  کشور ایتالیا  است. به دلیل قدمت و تاریخ غنی که در رم حاکم است، جاذبه‌های هنری و تاریخی زیادی در رم و حومه شهر وجود دارد. افزون بر این آثار و مراکز توریستی، این شهر از جمله شهرهایی است که خرید کردن نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری تور رم محسوب می‌شود.در رم کیف و کفش‌های چرمی بسیار معروف اند و از زیبایی و دوام بالایی برخوردارند. اما لباس‌های کودکان در این شهر بسیار گران است، مگر آنکه با یک حراجی فصلی مواجه شوید. در رم برای خرید اجناس تقلبی که بوسیله دست فروشان بفروش می‌رسد، جریمه‌هایی سنگین (درحدود یک و نیم میلیون تومان) مقرر شده است. اگر برای خرید سوغاتی و یادگاری‌های رمی به دنبال خریدی به صرفه هستید حتما سری به مغازه‌های محله‌های توریستی بزنید، قطعا با قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به فروشگاه‌های موجود در موزه‌ها مواجه خواهید شد.

 

یوروما 

یوروما2

این مرکز‌خرید جدید و نه‌چندان بزرگ، ۲۴۰ مغازه و حدود ۴۰ رستوران و یک سوپر‌مارکت دارد و نزدیک به مرکز شهر است. در این مرکز سه‌طبقه، همه‌جور چیزی از انواع پوشاک، کیف و کفش گرفته تا لوازم منزل، لوازم برقی، جواهرات و کادویی پیدا می‌شود که همه‌شان با قیمت بسیار مناسبی به مشتریان فروخته می‌شوند.

 

پارکو لئوناردو

پارکولئوردو

مرکز خرید پارکو لئوناردو یکی از بهترین بازارهای شهر رم می باشد که به نام نقاش معروف ایتالیایی، لئوناردو داوینچی نامگذاری شده است. ضمن اینکه این بازار به فرودگاه لئوناردو داوینچی نیز دسترسی دارد. در این بازار یک سالن تئاتر راه اندازی شده است که به دلیل وسعت زیادی که دارد، می تواند تعداد زیادی بازدیدکننده را بپذیرید. در مرکز خرید پارکو لئوناردو در حدود ۲۰۰ فروشگاه فعالیت دارد. در برخی از آنها بهترین برندهای ایتالیایی به فروش می رسد. در این بازار برای تمامی سنین سرگرمی در نظر گرفته شده است.

 

پورتارم

پورتارم

اگر از خیابان راکوردو به سمت خروجی بوفالوتا بروید ساختمان بزرگ مرکزخرید پورتارم را خواهید دید. داشتن یکی پارکینگ بزرگ برای این مرکز امتیاز بزرگی است که شما را برای پیدا کردن جای پارک معطل نخواهد کرداین مرکز بزرگ شامل ۲۲۰ مغازه، یک سینما، یک هایپر‌مارکت و چندین رستوران است. برندهای معروف زیادی مثل بتا، بنتون، مارین، ام اند اچ، باستی در این مرکز خرید هست.

برای مشاهده تور ایتالیا کلیک کنید

اشتراک گذاری

وبلاگ های مرتبط

ویا دلا کونچیلاتزیونه ایتالیا

ویا دلا کونچیلاتزیونه ایتالیا «ویا دلا کونچیلاتزیونه»

ادامه مطلب

بلاروس مینسک

بلاروس مینسک بلاروس یک سرزمین دور از دریا در اروپای شرق

ادامه مطلب

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا ایتالیا که از سه طرف با آب احاطه شد

ادامه مطلب

ارسال یک نظر

آخرین اخبار

درباره ما