بایگانی

Tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

درباره مقصد

درباره فرانکفورت

این شهر یک شهر جذاب با پیشینه تاریخی میباشد. فرانکفورت دارای ساختمان های بزرگ که نمادی از ویژگی های معماری صد ساله است در خیابان های زیبای آن قابل مشاهده میباشد و برنامه های متنوع فرهنگی بسیاری در شهر برگزار میشود فرانکفورت بزرگترین شهر ایالت در آلمان است با وجودی که پایتخت ایالت به شمار نمیرود فرانکفورت همچنین بعد از برلین ، هامبورگ ، مونیخ و کلن پنجمین شهر بزرگ آلمان است.

فرانکفورت-آلمان

 

رومبرگ


فرانکفورت-آلمان

رومربرگ، بخش تاریخی شهر فرانکفورت هستش، که قدمت ساختمان های رنگارنگ و خاص اون به قرن ١۴ و ١۵ میلادی برمی گرده و این شامل کلیسای پائولز هم می شه که محلی ها بهش پائولزکیرشه می گن. قدیمی ترین سالن شهر، رومبر، در شمال غربی رومربرگ قرار داره، که امروزه ساختمان اداری شهرداری فرانکفورته. درون این سالن پرتره ی ارباب های این منطقه در طول سالیان گذشته قرار گرفته است.

 

برج اصلی فرانکفورت


فرانکفورت-آلمان

این برج بهترین شروع برای بازدید از اماکن دیدنی شهر فرانکفورت هستش. برج اصلی این شهر که با ۲۰۰ متر ارتفاع، بلندترین سکوی عمومی شهر به حساب میاد.آسانسور شما را تا ارتفاع ۱۹۰ متری می‌برد و شما بایدفقط ۱ طبقه را با پای خود بروید تا بر بام این ساختمان قدم بگذارید.

 

خانه گوته


فرانکفورت-آلمان

گوته یکی از شاعران معروف آلمانی بوده و خانه این شخص که الان به موزه تبدیل شده است، یکی از اماکن دیدنی و زیبای شهر فرانکفورت محسوب میشود. خانه گوته هرساله بیش از ۱۰۰ هزار توریست رو از سراسر دنیا به خودش جذب می کند. این خانه تا سال ۱۷۹۵ محل زندگی خانواده گوته بوده است.

 

موزه‌ زوفر


فرانکفورت-آلمان

مجموعه‌ای از موزه‌هاست که در کنار ساحل رود ماین قرار دارند و به نام موزه‌ی امبنکمنت هم شناخته می‌شوند.مهم‌ترین قسمت این بخش، اشتدلشس کونست‌اینستیتوت یا مؤسسه‌ی هنری اشتادل است، که آثار هنری از چندین هنرمند مشهور جهان مثل رامبراند، رنوآر، روبنس و فرمر را برای تماشا گذاشته است.

 

فرانکفورتر دُم


فرانکفورت-آلمان

پنجمین مکان دیدنی حیرت انگیز در شهر فرانکفورت در شرق رومربرگ، فرانکفورتر دُم درست در پشت باغی که مردم به آن «باغ تاریخی» می‌گویند، قرار دارد. یکی از دیدنی‌های باغ تاریخی، برج طرح گوتیک آن است، که حدود ٩۴ متر ارتفاع دارد و ساخت آن در دهه‌ی ١٨۶٠ به پایان رسیده. دُم، تنها دارای چند بناست که از بمباران‌های سال ١٩۴۴ نجات پیدا کرده‌اند. موزه دُم دارای یک مجموعه‌ از عتیقه‌جات است که ارزش دینی-تاریخی زیادی دارند.

 

 باغ وحش فرانکفورت

 

فرانکفورت-آلمان
 یکی ار مراکز دیدنی این شهر است که در آن بیش از پنج هزار جانور از ششصد گونه ی مختلف از مناطق مختلف جهان و با آب و هوای متفاوت گرد آوری شده است و در سیزده هکتار زمین این باغ وحش نگهداری میشوند. این باغ وحش در سال ۱۸۵۸ میلادی بنا شد و دومین باغ وحش قدیمی آلمان است.

 

 موزه‌ معماری آلمانی

 

فرانکفورت-آلمان
موزه‌ معماری آلمانی یکی از موزه‌های مطرح جهان در زمینه‌ی معماری است که مجموعه‌ی مدل‌های ساختمانی آلمانی از عصر حجر تا به امروز را به نمایش گذاشته است. این موزه به همراه چند موزه‌ی دیگر در کناره‌ی رودخانه‌ «مین» در محدوده «Museumufer» قرار گرفته است.

 

موزه‌ی تاریخ طبیعی سنکن‌برگ

 

فرانکفورت-آلمان
«ناتورموزئوم سنکن‌برگ» دومین موزه‌ی بزرگ تاریخ علوم طبیعی در آلمان و بزرگترین مرکز نمایشگاهی دایناسورهای غول‌پیکر در اروپاست. محبوبیت زیادی بین کودکان دارد که از تماشای کلکسیون پرتعداد فسیل‌ دایناسورهای آن لذت می‌برند. یک دایناسور استثنایی هم در این مجموعه وجود دارد که دارای پوست پولک‌دار منحصر به فردی است که بر روی فسیل باقی مانده است.

 

آلته اوپر و بورسه

 

فرانکفورت-آلمان
در سال ١٨٨٠، آلته اوپر (خانه‌ی اپرای قدیمی) با طرح زیبای رنسانسی ساخته شده است. می‌شود گفت این ساختمان در جنگ جهانی دوم با خاک یکسان شده  اما در دهه‌ی ١٩۶٠ میلادی آن را یک بازسازی اساسی کردند. و اما شهر قدیمی بورسه که آلته لوپر در آن حوالی قرار دارد؛ این قسمت بافت قدیمی‌ای دارد و در اصل مختص به بازرگانی شهر بوده است و البته هنوز هم هست.

محبوب ترین مقصدها

  • رم
    از   1190 یورو